Boutique hotel Soukeníkův dům

Masáže a rituály

Otevřete dveře k pohodovému životu s našimi relaxačními masážemi. Uvolnění pro tělo i mysl v jedinečném rituálu s prohřátím a příjemnými vůněmi.

Masáže a rituály

Masáže a rituály probíhají v prostorách wellness centra Soukeníkova domu s výhledem do zahrady. Nechte se hýčkat zkušenými maséry v příjemné atmosféře, která vám zajistí dokonalý fyzický i duševní odpočinek. Vyberte si z nabídky několika relaxačních masáží, aromaterapie nebo si zvolte rituál Soukeníkova domu. 

Relaxační masáž sv. Petra

Začněte svou cestu k uvolnění relaxační masáží. Masáž sv. Petra odemkne všechny vaše namáhané a ztuhlé svaly. Kombinací jemných tahů a tlaků dochází k prokrvení pokožky a eliminaci napětí.

50 minut890,- Kč
80 minut1 190,- Kč

Aromaterapeutická masáž sv. Barbory

Ponořte se touto léčebnou metodou do světa vůní. Aromaterapeutická masáž sv. Barbory uvolní více než jen Vaše unavené svalstvo, ale příjemně zasáhne i Vaši mysl. Spojení doteků a účinků aromaterapie je balzám pro tělo i duši.

50 minut1 090,- Kč
90 minut1 490,- Kč

Hloubková masáž sv. Bartoloměje

Touto masáží Vám sejmeme ze zad veškerou zátěž. Speciální hloubkové hmaty a tlaky našich masérů Vám uvolní blokace a ztuhlé svalstvo v oblasti zad a krční páteře ve spojení s účinky BIO třezalkového oleje z místních luk a vinic. Načerpejte hloubkovou masáží sv. Bartoloměje novou životní energii.

50 minut1 090,- Kč

Rituál Soukeníkova domu

Hloubkové prohřátí, vůně aromaterapie a dokonalé hmaty našich masérů, to vše Vám dopřeje náš speciální rituál. Krátké uvítání a konzultace, aby terapeut pochopil vaše potřeby a zvolil masážní postup dle vašich preferencí. Uvolnění pro Vás bude takto opravdu celostní a vyčistíte si nejen Vaši mysl, ale odpočine si i vaše tělo. Součástí rituálu je podávání bylinného čaje.

100 minut1 890,- Kč

Kontraindikace masáží: těhotenství, křečové žíly, nádorová onemocnění, hořečnatá, infekční či akutní zánětlivá onemocnění, těžké krvácivé stavy a poruchy prokrvení, onemocnění břišní dutiny a opilost. Vhodné také není absolvovat masáž bezprostředně po jídle nebo po velké fyzické námaze. U aromaterapeutických masáží informujte maséra o případné citlivosti nebo alergii na druhy bylin nebo olejů.

Nobilis Tilia v Soukeníkově domě

Léčivé rostliny jsou dokonalé výtvory přírody, které působí na všechny smysly člověka. Základem kosmetiky, kterou jsme pro vás vybrali jsou vůně a blahodárné účinky čistě přírodních éterických olejů.

Aromaterapie je přírodní terapeutická metoda, která cíleně využívá léčebných účinků vonných éterických olejů pro udržení nebo zlepšení zdraví.

Kromě éterických olejů tvoří důležitou účinnou složku této aromaterapeutické kosmetiky také rostlinné oleje, které dodávají pokožce optimální péči a výživu a používají se ve směsích s těkavými a ve vodě nerozpustnými éterickými oleji.

Aromaterapeutická kosmetika Nobilis Tilia tak působí komplexně na fyzické i psychické úrovni a jsme rádi, že vám můžeme její příjemné výrobky dopřát.