Objevujte Kutnou Horu

Svátek sv. Valentýna v Kutné Hoře

Romantika až na půdu

Romantické chvíle se skleničkou vína nebo čas ve dvou trávíte raději ve vaně plné pěny? Rádi Vám s výběrem pomůžeme.

 

Nejromantičtější pokoj v podkroví našeho penzionu „Romantika až na půdu“ je jako stvořený pro zamilované páry. Najdete zde nejen postel s nebesy, ale především vanu přímo na pokoji. Tento pokoj nebudete chtít ani opustit, i když za okny na vás čeká centrum Kutné Hory.

Svátek sv. Valentýna v Kutné Hoře

Abychom vám zajistili maximum, máte na každém pokoji vybavený minibar s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů a samozřejmě čokoládou, kdyby na vás přišla „mlsná“.

Dáváte přednost vaně v koupelně? Dopřejte si pokoj „Dovolená naHoře“. Prostorný pokoj s klenbou ze schodiště Soukeníkova domu,  manželská postel, kuchyňský kout a velkorysá koupelna je vhodnou volbou pro ty, kteří si rádi dopřejí během dovolené i něco na zub.

Svátek sv. Valentýna v Kutné Hoře
Dovolená naHoře

Pokud vám stačí jen koupel ve vaně a manželská postel, ale většinu času budete trávit v uličkách Kutné Hory, je pro vás ideální náš menší pokoj „Cetování nalehko“. I v tomto pokoji nechybí malé posezení, minibar a předsíňka s vestavěnou skříní, abychom vám zajistili maximální klid a nerušené soukromí. K posezení můžete stejně jako ostatní hosté využít společné prostory v naší jídelně v přízemí, kde najdete vedle vinotéky také kávovar a rychlovarnou konvici s nabídkou čajů v BIO kvalitě.

Svátek sv. Valentýna v Kutné Hoře
Cestování nalehko

Působí na vás lépe větší prostory? Vyberte si některý z našich velkých apartmánů. Vstup do apartmánu vede vždy přes prostornou předsíň do obývacího prostoru s pohodlnou sedačkou, odkud se dále dostanete do oddělené ložnice nebo koupelny.

Svátek sv. Valentýna v Kutné Hoře

Zámecké apartmá disponuje zrenovovaným nábytkem, prostornou vanou s velkým oknem, vlastní ložnicí. Vše v zámeckém stylu laděnýém do jemných tónů.

Svátek sv. Valentýna v Kutné Hoře

 

Apartmán „Černý šálek“ disponuje navíc vybavenou kuchyňkou včetně myčky, abyste si mohli dopřát i to, co máte rádi z vlastní kuchyně, ale nemuseli jste se o nic starat. V apartmánu najdete koupelnu s vanou pro dva a vlastní oddělenou ložnici s výhledem do zahrady Soukeníkova domu.

Svátek sv. Valentýna v Kutné Hoře

Máte raději sprchu? Doporučíme Vám náš apartmán v přízemí, kde najdete sprchový kout pro dvě osoby, kuchyňskou linku, prostorný obývací prostor a masivní postel z trámů a kovaných prvků.

Svátek sv. Valentýna v Kutné Hoře

Váš romantický zážitek doplní jedinečná snídaně při svíčkách, kterou pro vás připravujeme v jídelně Soukeníkova domu. Nabízíme vám vybrané suroviny, řadu v kvalitě BIO a nechybí ani sladká tečka na závěr.

Svátek sv. Valentýna v Kutné Hoře
Vaše ranní romantika

Řada místních podniků si připravila speciální valentýnská menu, ať už se jedná o restaurace, kavárny nebo muzeum knihtisku. Tyto akce se nekonají jen 14. února, ale také v týdnu a o víkendech, které tento svátek zamilovaných obklopují.

Milovníkům čokolády doporučujeme navštívit i místní čokoládovnu Lidku nebo domácí pralinky nedaleko našeho penzionu u kamenné kašny.

Věříme, že si romantiku v Kutné Hoře zaručeně užijete a budete se k nám rádi vracet nejen na Valentýna.

 

 

 

 

Nejnovější články

„Přejete si prožít svůj den v Soukeníkově domě?