Objevujte Kutnou Horu

Rekonstrukce měšťanského domu v centru Kutné Hory

Kontakt

V historickém centru našeho města pro vás rekonstruujeme měšťanský dům z roku 1837. Náš spřátelený penzion vám nabídne ubytování v 5 prostorných apartmánech, ve svatebním apartmá s vanou přímo na pokoji nebo útulné přespání v podkrovních pokojích. Čekají vás netradiční lokální snídaně z místních surovin a v letních měsících i odpočinek ve stínu naší zahrady.

Rekonstrukce měšťanského domu v centru Kutné Hory

Po ukončení archeologických prací vám budeme moci nabídnout i kryté parkoviště, na jehož střeše vznikne zajímavé venkovní posezení s kovanými prvky porostlé divokými růžemi.  Zahrada vám nabídne dostatek stinných i prosluněných zelených koutů.

Národní památkový ústav zapsal tento dům, postavený na gotických základech, na seznam kulturních památek ČR a spadá pod plošnou památkovou ochranu světového dědictví UNESCO.

Milujeme detaily, proto rekonstrukce probíhá za dohledu Odboru památkové péče, několika architektů a využití šikovných rukou místních truhlářů a kovářů.

Rekonstrukce měšťanského domu v centru Kutné Hory

Na vaše pohodlí budeme dohlížet nejen my, ale i sv. Petr, jeden ze čtyř svatých, kteří mají čestné místo v klenbách nad schodištěm.

Naše služby bychom v budoucnu rádi rozšířili i o wellness zařízení a nabídku vín v gotickém sklepení.

Kdo ukryl do našich vstupních dveří staré mince se již nedozvíme, ale ten, kdo jimi vstoupí, můžete být právě vy.

Rekonstrukce měšťanského domu v centru Kutné Hory  Rekonstrukce měšťanského domu v centru Kutné Hory

Nejnovější články

„Přejete si prožít svůj den v Soukeníkově domě?