Objevujte Kutnou Horu

První adventní trhy v Kutné Hoře

vanoce

Naše město má bohatou historii a čas adventu je u nás o to kouzelnější. O svátcích si často připomínáme staré časy, zapomenutá řemesla a vzpomínáme, jak Vánoce prožívaly naše babičky. V tomto duchu se ponesou i kutnohorské adventní trhy. Přijeďte se naladit na letošní Vánoce do Kutné Hory.

První adventní trhy v Kutné Hoře

Místní Galerie středočeského kraje zahájí 26. 11. 2022 v 10h adventní kutnohorské putování akcí ADVENT DESIGN GASK. Nejde o staročeské trhy, jak jsme zvyklí, ale setkat se zde můžete s vybranými tvůrci českého designu a výtvarného umění. Nebude chybět živá hudba, aktivity pro dospělé i dětské návštěvníky, včetně doplňujících workshopů zúčastněných umělců. Začněte Vánoce 2022 netradičně a navštivte trhy v GASKu. Více informací na www.gask.cz.

Na sobotní odpoledne se můžete přesunout na „Malínské adventní odpoledne“ završené rozsvícením vánočního stromečku.

První adventní trhy v Kutné Hoře

První adventní neděle se ponese v duchu Vánoc i ve Vlašském dvoře, kde můžete od 27.11. každou neděli navštěvovat na nádvoří vánoční trhy s doprovodným hudebním a tanečním programem.

První adventní trhy v Kutné Hoře

V Soukeníkově domě se také připravujeme na první adventní neděli a těšíme se, že pro Vás přichystáme stejně jako v loňském roce k prodeji adventní věnce a naše voňavé svíčky.

Rezervujte si svůj adventní víkend u nás. Těšíme se, že Vám připravíme nezapomenutelný vánoční zážitek a budete se k nám rádi i během roku vracet.

 

Nejnovější články

„Přejete si prožít svůj den v Soukeníkově domě?