Objevujte Kutnou Horu

Navštivte vánoční Kutnou Horu s dětmi

Navštivte vánoční Kutnou Horu s dětmi

Navštivte v předvánočním čase Kutnou Horu s dětmi a užijte si s nimi rodinnou pohodu při tvoření vánočních přání, zdobení perníčků a divadelních představeních.

Kutná Hora v předvánočním čase ožije na mnoha místech programem pro ty nejmenší a tak si rodiče mohou odpočinout od předvánočního shonu a spolu se svými dětmi trávit čas při kreativním tvoření.

Navštivte vánoční Kutnou Horu s dětmi

Nejen rodiče ocení gurmánské zážitky, které si v adventním čase můžete vychutnat v Kutné Hoře v místních restauracích a kavárnách.

Možná jste si mysleli, že si při procházce městem můžete dát do kelímku jen svařák, ale pozorně se dívejte a na cedulích najdete i jiné nabídky. Například na horký mošt můžete narazit v krásném krámku v podloubí Husova 104. I na náměstí vám ve stánku dají lákavé sladké dobroty pro děti, ale i dospělé.

Chutě se nedají popsat, chutě se musí zažít.

Navštivte vánoční Kutnou Horu s dětmi

Pro pobyt s dětmi Vám v Soukeníkově domě doporučíme rodinný pokoj, který disponujeme navzájem od sebe oddělenými ložnicemi. Jedna s manželskou postelí, druhá s oddělenými lůžky. Posedět večer u krbu se sklenkou kutnohorského vína můžete v naší jídelně, kde pro Vás ráno připravujeme rozšířené kontinentální snídaně.

Potřebujete dětem ohřát během dne jídlo, v noci připravit kaši nebo si jen rádi vaříte sami? Můžete využít některý z našich apartmánů, který nabízí kuchyňku. Máme k dispozici studia pro 2 osoby, kam můžeme umístit dětskou postýlku nebo apartmány, kam se vejdou až 4 osoby.

Postýlky včetně peřinek je možné objednat zaškrtnutím při rezervaci nebo telefonicky s naší recepcí.

Budeme rádi, když nás navštívíte a užijete si klidné předvánoční dny s celou rodinou.

 

 

Nejnovější články

„Přejete si prožít svůj den v Soukeníkově domě?