Objevujte Kutnou Horu

Kam si zajít na kávu…

Kam si zajít na kávu...

V restauracích, kam chodíme, mají dobrou kávu, pokud ale hledáte přímo kavárnu rádi vám doporučíme…

Výbornou kávu i víno vám nabídne Blues café sousedící s kostelem sv. Jakuba. Najdete zde v přední části i prodejnu gramofonových desek a celý podnik má svou atmosféru.

Kavárna Tizziano nedaleko náměstí nabízí vedle skvělé kávy i výborné víno v opravdu velkých sklenicích. Posezení v moderním interiéru s hlasitější hudbou, kde vám milá obsluha namíchá i řadu dobrých drinků.

Kavárna Na kozím plácku je vyhlášena svou netradiční přípravou kávy a pro kávové gurmány určitě doporučujeme. V současné době je kavárna na prodej, tudíž je provoz omezen.

Na kávu z místní pražírny Kávy pitel je dobré si počkat do nočního baru BAR 22 na náměstí, který přijímá hosty od 19h.

Moderní interiér a výborné pralinky stojí za zmínku u poměrně nové kavárny Dačičký vedle Dačického domu. Ještě nedávno dům v dezolátním stavu dnes „nóbl“ podnik.

Café Havlíček je malá kavárna, která nabízí dobrou kávu s sebou při procházce městem a pro vegany mají i nabídku obilných mlék. Stejně tak velmi dobrou kávu s sebou vám nabídne místní čokoládovna.

Přímo na náměstí vznikl nedávno podnik Kafírnictví z bývalého papírnictví. Můžete si zde u kávy vyrobit i nějaký ten šperk nebo namalovat hrneček. Tvoření se zde meze nekladou.

S dětmi si při hezkém počasí zajděte na kávu a domácí limonádu na náměstí do parku U tří pávů, kde je mimo pískoviště i řada dalších prolézaček a vyžití pro děti.

Většina kaváren vás svou kávou neurazí a věřím, že najdete i jiný milý podnik v našem městě.

Jana

Nejnovější články

„Přejete si prožít svůj den v Soukeníkově domě?